Speelschema competitieweek 10

Speelschema competitieweek 10
maa. 09 dec. 20:00 uur BC Holten 3 - IJSSELSTAD 5 don. 12 dec. 20:00 uur BV t Pluumke 1 - IJSSELSTAD 3 don. 12 dec. 20:00 uur IJSSELSTAD 4 - BC Rianto 2 don. 12 dec. 20:00 uur IJSSELSTAD 6 - BC Flits 11 don. 12 dec. 20:00 uur IJSSELSTAD 7 - BC Flits 12 zat. 14 dec. 09:30 uur Barneveld 3 - IJSSELSTAD 2 zat. 14 dec. 10:00 uur IJSSELSTAD 1 - Elo United 3 zat. 14 dec. 10:00 uur IJSSE...
Lees verder

Speelschema competitieweek 9

Speelschema competitieweek 9
maa. 02 dec. 20:00 uur BC Holten 4 - IJSSELSTAD 6 vrij. 06 dec. 20:45 uur SVS Badminton 1 - IJSSELSTAD 4 zat. 07 dec. 09:30 uur BC Staphorst J1 - IJSSELSTAD J2 zat. 07 dec. 10:00 uur IJSSELSTAD 3 - BC Orion 2 zat. 07 dec. 10:00 uur IJSSELSTAD M2 - SV Meteoor M1 zat. 07 dec. 10:00 uur IJSSELSTAD J1 - GBC Poona J1 zat. 07 dec. 10:00 uur IJSSELSTAD O1 - BC Wik 80 O3 zat. 07 dec. 12:...
Lees verder

Uitslagen speelweek 8

Uitslagen speelweek 8
BV Icarus 1 - IJSSELSTAD 1 4-4 Flevoland 2 - IJSSELSTAD 2 2-6 BC Hoogerheyne 1 - IJSSELSTAD 3 5-3 IJSSELSTAD 4 - BC Allotria 2 2-6 IJSSELSTAD 5 - BC Blauwvinger 4 6-2 SVS Badminton 2 - IJSSELSTAD 6 3-5 BC Sjuttol Geesteren 2 - IJSSELSTAD 7 6-2 IJSSELSTAD M1 - Amptmeijer Badminton 80 M1 7-1 BC Didam J1 - IJSSELSTAD J1 8-0 IJSSELSTAD J2 - BC Hogerheyne J2 3-5 Elo United O1 - ...
Lees verder

Speelschema competitieweek 8

Speelschema competitieweek 8
ma. 25 nov. 20:00 uur BC Sjuttol Geesteren 2 - IJSSELSTAD 7 don. 28 nov. 20:00 uur BC Hoogerheyne 1 - IJSSELSTAD 3 don. 28 nov. 20:00 uur IJSSELSTAD 4 - BC Allotria 2 don. 28 nov. 20:00 uur IJSSELSTAD 5 - BC Blauwvinger 4 don. 28 nov. 20:00 uur IJSSELSTAD M1 - Amptmeijer Badminton 80 M1 vrij. 29 nov. 20:45 uur SVS Badminton 2 - IJSSELSTAD 6 zat. 30 nov. 09:30 uur BV Icarus 1 - IJSS...
Lees verder

IJsselstad in de prijzen op RSK

IJsselstad in de prijzen op RSK
Op de kampioenschappen van regio Oost in onze thuishal zijn zaterdag verschillende spelers van IJsselstad in de prijzen gevallen.  In categorie 4 waren er regiotitels in het mannenenkel voor Paul en in het mannendubbel voor Mozes en Paul. In het gemengd dubbel legden Esmee en Paul beslag op het zilver. Halve finales waren er bovendien voor Esmee (vrouwenenkel) en Mozes (mannenenkel en gemengd dub...
Lees verder

Uitslagen speelweek 7

Uitslagen speelweek 7
IJSSELSTAD 1 - Zwolsche BC 1 7-1 IJSSELSTAD 2 - BC Eefde 1 6-2 Elo United 4 - IJSSELSTAD 3 4-4 IJSSELSTAD 4 - BC 70 Veluwe 3 5-3 BC Hoogerheyne 2 - IJSSELSTAD 5 2-6 IJSSELSTAD 6 - BC Baco 2 5-3 IJSSELSTAD 7 - BC Denekamp 2 6-2 Appoldro M1 - IJSSELSTAD M1 5-2 BC Wik 80 M2 - IJSSELSTAD M2 0-8 Spees Sjuttel J1 - IJSSELSTAD J1 4-4 BV Bravo J2 - IJSSELSTAD J2 3-5 IJSSELSTAD O1...
Lees verder

Speelschema competitieweek 7

Speelschema competitieweek 7
don. 14 nov. 20:00 uur IJSSELSTAD 4 - BC 70 Veluwe 3 don. 14 nov. 20:00 uur BC Hoogerheyne 2- IJSSELSTAD 5 don. 14 nov. 20:00 uur IJSSELSTAD 6 - BC Baco 2 don. 14 nov. 20:00 uur IJSSELSTAD 7 - BC Denekamp 2 vrij. 15 nov. 20:00 uur BC Wik 80 M2 - IJSSELSTAD M2 zat. 16 nov. 09:30 uur HV Bravo J2 - IJSSELSTAD J2 zat. 16 nov. 10:00 uur IJSSELSTAD 1 - Zwolsche BC 1 zat. 16 nov. 10:00 ...
Lees verder