Uitslagen slotronde competitie

Uitslagen slotronde competitie
IJSSELSTAD 1 - SV Meteoor 15-3IJSSELSTAD 3 - BC Mot 79 13-5BV Icarus 3 - IJSSELSTAD 35-3IJSSELSTAD 4 - Heerder BC 25-3BC Kwiek 1 - IJSSELSTAD 52-6IJSSELSTAD 6 - BC Mot 79 35-3BV Fairplay Dac M1 - IJSSELSTAD M22-6GBC Poona J1 - IJSSELSTAD J17-1BC Eefde J1 - IJSSELSTAD J1IJSSELSTAD J2 - Genemuider Badminton J1IJSSELSTAD O1 - BC Flits O11-4
Lees verder

Speelschema slotweek competitie

Speelschema slotweek competitie
don. 6 feb. 20:00 uurIJSSELSTAD 3 - BC Mot 79 1don. 6 feb. 20:00 uur IJSSELSTAD 4 - Heerder BC 2don. 6 feb. 20:00 uur IJSSELSTAD 6 - BC mot 79 3don. 6 feb. 20:30 uur BC Kwiek 1 - IJSSELSTAD 5vrij. 7 feb. 20:00 uur BV Icarus 3 - IJSSELSTAD 3vrij. 7 feb. 20:00 uur BV Fairplay Dac M1 - IJSSELSTAD M2zat. 8 feb. 10:00 uurIJSSELSTAD 1 - SV Meteoor 1zat. 8 feb. 10:00 uur IJSSELSTAD J2 - Genemuider BC J1...
Lees verder

Uitslagen speelweek 13

Uitslagen speelweek 13
Zwolsche BC 1 - IJSSELSTAD 14-4BC Eefde 1 - IJSSELSTAD 22-6IJSSELSTAD 3 - Elo United 44-4BC 70 Veluwe 3 - IJSSELSTAD 43-5IJSSELSTAD 5 - BC Hoogherheyne 26-2BC Baco 2 - IJSSELSTAD 62-6BC Denekamp 2 - IJSSELSTAD 73-5IJSSELSTAD M1 - Appoldro M17-1IJSSELSTAD M2 - BC Wik 80 M28-0IJSSELSTAD J2 - HV Bravo J24-4BC Wik 80 O3 - IJSSELSTAD O13-2
Lees verder

Speelschema competitieweek 13

Speelschema competitieweek 13
woe. 22 jan. 20:00 uurBC Baco 2 - IJSSELSTAD 6don. 23 jan. 20:00 uurIJSSELSTAD5 - BC Hoogerheyne 2don. 23 jan. 20:00 uurIJSSELSTAD M1 - Appoldro M1vrij. 24 jan. 19:30 uurBC Denekamp 2 - IJSSELSTAD 7vrij 24 jan. 20:00 uurBC Eefde 1 - IJSSELSTAD 2zat. 25 jan. 10:00 uurIJSSELSTAD 3 - Elo United 4zat. 25 jan. 10:00 uur IJSSELSTAD M2 - BC Wik 80 M2zat. 25 jan. 10:00 uur IJSSELSTAD J2 - Genemuider BC J...
Lees verder

Mannenteam 2 kampioen!

Mannenteam 2 kampioen!
Twee wedstrijden voor het einde van de competitie is IJsselstad M2 kampioen geworden in de mannencompetitie nylon afdeling 9. Zelf hoefde het mannenteam bestaande uit Rowin, Theo, Koen en Ruud daarvoor niet in actie te komen. Zij hebben een weekend vrij, maar zagen nummer twee BC 70 Veluwe M1 (Epe) vrijdagavond twee punten laten liggen in Enschede. Het gat is daardoor negen punten, en Veluwe heef...
Lees verder

Speelschema competitieweek 12

Speelschema competitieweek 12
don. 16 jan. 20:00 uur IJSSELSTAD 4 - BC Holten 2 don. 16 jan. 20:00 uur IJSSELSTAD 7 - BC De Schalm 1 vrij. 17 jan. 19:30 uur BC Flits 8 - IJSSELSTAD 5 zat. 18 jan. 10:00 uur IJSSELSTAD 1 - BC Flits 3 zat. 18 jan. 10:00 uur IJSSELSTAD 2 - Amptmeijer Badminton 80 2 zat. 18 jan. 10:00 uur IJSSELSTAD J1 - Spees Sjuttel J1 zat. 18 jan. 14:00 uur BC Allotria J1 - IJSSELSTAD J2 zon. ...
Lees verder

Uitslagen speelweek 11

Uitslagen speelweek 11
BC Go! 2 - IJSSELSTAD 12-6BC 't Veen 1 - IJSSELSTAD 23-5IJSSELSTAD 3 - BC Lochem 13-5BV Heeten Bonds 1 - IJSSELSTAD 45-3IJSSELSTAD 5 - 't Pluumpje 35-3BV En Blok 1 - IJSSELSTAD 66-2BV Icarus 6 - IJSSELSTAD 74-4IJSSELSTAD M1 - WSV Badminton M17-1IJSSELSTAD M2 - BC Hoogkerk M18-0BC Kwiek J2 - IJSSELSTAD J27-1IJSSELSTAD O1 - Elo United O1
Lees verder

Speelschema competitieweek 11

Speelschema competitieweek 11
don. 09 jan. 20:00 uurIJSSELSTAD 5 - t Pluumpje 3don. 09 jan. 20:00 uur IJSSELSTAD M1 - WSV Badminton M1vrij. 10 jan. 19:30 uurBV En Blok 1 - IJSSELSTAD 6zat. 11 jan. 09:30 uurBV Icarus 6 - IJSSELSTAD 7zat. 11 jan. 10:00 uurIJSSELSTAD 3 - BC Lochem 1zat. 11 jan. 10:00 uur IJSSELSTAD M2 - BC Hoogkerk M2zat. 11 jan. 10:00 uur IJSSELSTAD J1 - BC Didam J2zat. 11 jan. 10:00 uur IJSSELSTAD O1 - Elo Uni...
Lees verder