SENIORENTEAMS

TEAMINDELING SEIZOEN 2017-2018

TEAM 1Bondscompetitie 4de divisie, afdeling 2
SPELERS: Leonie Koekoek, Esmee van den Beld, Alfred Liefers, Paul de Kuyper, Mozes Residay
THUISSPEELDAG: zaterdag

Processed with VSCO

TEAM 2Bondscompetitie 4de divisie, afdeling 3
SPELERS: Amanda Foss, Laura Tijkorte, Cecilla Kouwer, Maurice Frijns, Somrak Doornebosch
THUISSPEELDAG: zaterdag

TEAM 3Regiocompetitie 1ste klasse, afdeling 3
SPELER: Anne Eshuis, Marlieke Oude Nijhuis, Daan Eshuis, Daan Ornée, Jasper Buijnink
THUISSPEELDAG: Zaterdag

TEAM 4Regiocompetitie 2de klasse, afdeling 3
SPELERS: Jonike te Winkel, Bo Hamersma, Jeroen Kusters, Kees de Gier, Niek Grupstra
THUISSPEELDAG: Zaterdag

TEAM 5Regiocompetitie 2de klasse, afdeling 2
SPELERS: Judith Oude Nijhuis, Wies Koetse, Stephano Wonmaly, Sander Kortstee, Thomas van Rijbroek
THUISSPEELDAG: Zaterdag

TEAM 6Regiocompetitie 3de klasse, afdeling 3
SPELERS: Lea Pijnappels, Mirjam Jansen-Voppen, Angela Venne, Olaf Koot, Paul van Bree
THUISSPEELDAG: Donderdag

TEAM 7Regiocompetitie 3de klasse, afdeling 4
SPELERS: Esther Hofman, Ellen Woesthuis, Lilian Lubberink, Daniel Heikens, Marco Odding, Jos Plasschaert
THUISSPEELDAG: Donderdag

TEAM 8Regiocompetitie 4de klasse, afdeling 2
SPELERS: Jansje Getkate, Ilona Schmitz, Herman Kreijkes, Huub van Uum, Koen Janssen
THUISSPEELDAG: Donderdag

TEAM H1Herenklasse, afdeling 2
SPELERS: Eric Nooteboom, Joost Golsteyn, Matthijs Piron, Tom Gerrits Jans
THUISSPEELDAG: Donderdag

TEAM H2Herenklasse, afdeling 1
SPELERS: Ezra de Wit, Steven Bijlsma, Wesley de Caluwé
THUISSPEELDAG: Zaterdag



INDELING SEIZOEN 2016-2017

TEAM 1 – Bondscompetitie 4de divisie

SPELERS: Leonie Koekoek, Esmee van den Beld, Paul de Kuyper, Mozes Residay, Alfred Liefers
THUISSPEELDAG: zaterdag
Link naar standen team 1: eindstand 6de

TEAM 2 – Regiocompetitie hoofdklasse

SPELERS: Cecilla Kouwer-Hutten, Laura Tijkorte, Amy (Nguyen Hoang Ngoc Bick), Maurice Frijns, Somrak Doornebosch
THUISSPEELDAG: zaterdag
Link naar standen team 2: eindstand 1ste, KAMPIOEN

TEAM 3 – Regiocompetitie 2deklasse
SPELERS: Marlieke Oude Nijhuis, Anne Eshuis, Daan Eshuis, Michel Barkey
THUISSPEELDAG: zaterdag
Link naar standen team 3: eindstand 4de

TEAM 4 – Regiocompetitie 2de klasse
SPELERS: Jonike te Winkel, ……………, Kees de Gier, Niek Grupstra, Jeroen Kuster
THUISSPEELDAG: donderdag
Link naar standen team 4: eindstand 4de

TEAM 5 – Regiocompetitie 2de klasse
SPELERS: Lea Pijnappels, Mirjam Jansen-Voppen, Angela Venne-Straathof, Olaf Koot, Eric Olij, Paul van Bree
THUISSPEELDAG: donderdag
Link naar standen team 5: eindstand 8ste, gedegradeerd.

TEAM 6 – Regiocompetitie 2de klasse
SPELERS: Judith Oude Nijhuis, Wies Koetse, Bo Hamersma, Stephano Wonmaly, Sander Kortstee, Thomas van Rijbroek
THUISSPEELDAG: zaterdag
Link naar standen team 6: eindstand 6de

TEAM 7 – Regiocompetitie 3de klasse
SPELERS: Esther Hofman, Ellen Woesthuis, Daniel Heikens, Marco Odding, Jos Plasschaert
THUISSPEELDAG: donderdag
Link naar standen team 7: eindstand 5de

TEAM 8 – Regiocompetitie 5de klasse
SPELERS: Jansje Getkate, Heidi Schutte, Ilona Schmitz, Herman Kreijkes, Huub van Uum, Koen Janssen
THUISSPEELDAG: donderdag
Link naar standen team 8: eindstand 3de

TEAM H1 – Herenklasse
SPELERS: Tom Gerrits Jans, Mathijs Piron, Joost Golsteyn, Eric Noteboom
THUISSPEELDAG: donderdag
Link naar standen team H1: eindstand 2de

 


SEIZOEN 2015-2016
TEAM 1 – 4de divisie
SPELERS: Leonie Koekoek, Maloe Frerichs, Paul de Kuyper, Mozes Residay
THUISSPEELDAG: zaterdag
Link naar standen team 1: eindstand 3de

TEAM 2 – 1ste klasse
SPELERS: Laura Tijkorte, Esmee van den Beld, Cecilla Kouwer-Hutten, Alfred Liefers, Jeroen Kusters, Wouter Kant
THUISSPEELDAG: zaterdag
Link naar standen team 2: eindstand 1ste, KAMPIOEN

TEAM 3 – 2de klasse
SPELERS: Anne Eshuis, Marlieke Oude Nijhuis, Yvonne Oskam, Stef Matser, Maurice Frijns, Michel Barkey
THUISSPEELDAG: zaterdag
Link naar standen team 3: eindstand 3de

TEAM 4 – 2de klasse
SPELERS: Jonike te Winkel, Lilian Lubberink, Judith Oude Nijhuis, Kees de Gier, Cees van Vledder, Niek Grupstra
THUISSPEELDAG: donderdag
Link naar standen team 4: eindstand 6de

TEAM 5 – 3de klasse
SPELERS: Annemiek Mossink, Lea Pijnappels, Mirjam Jansen-Voppen, Eric Olij, Paul van Bree, Olaf Koot
THUISSPEELDAG: donderdag
Link naar standen team 5: eindstand 2de

TEAM 6 – 3de klasse
SPELERS: Wies Koetse, Judith Overkempe, Bo Cornelissen, Thomas van Rijbroek, Stephano Wonmaly, Sander Kortstee
THUISSPEELDAG: zaterdag
Link naar standen team 6: eindstand 2de

TEAM 7 – 4de klasse
SPELERS: Ellen Woesthuis, Marleen Klingenberg, Esther Hofman, Daniel Heikens, Gerrit Mollema, Marco Odding
THUISSPEELDAG: donderdag
Link naar standen team 7: eindstand 2de

TEAM 8 – 4de klasse
SPELERS: Jansje Getkate, Heidi Schutte, Ilona Hissink, Herman Kreijkes, Huub van Uum, Koen Janssen
THUISSPEELDAG: donderdag
Link naar standen team 8: eindstand 8ste, gedegradeerd.

TEAM H1 – Herenklasse
SPELERS: Paul Bunt, Tom Kroone, Jos Plasschaert, Dennis Voortman
THUISSPEELDAG: donderdag
Link naar standen team H1: eindstand 6de

TEAM H2 – Herenklasse
SPELERS: Eric Noteboom, Joost Golsteyn, Tom Gerrits Jans, Mathijs Piron
THUISSPEELDAG: donderdag
Link naar standen team H2: eindstand 1ste, KAMPIOEN