AGENDA

november 2019

ma di wo do vr za zo
1
  • HARDERWIJK 3 - IJSSELSTAD BC 2 (Harderwijk)
2
  • IJSSELSTAD BC M2 - FAIRPLAY DAC BV M1 (Deventer)
  • IJSSELSTAD BC 3 - ICARUS BV 3 (Deventer)
  • HEERDER BC 2 - IJSSELSTAD BC 4 (Heerde)
3
  • METEOOR SV 1 - IJSSELSTAD BC 1 (Veendam)
4
  • HOLTEN BC 2 - IJSSELSTAD BC 4 (Holten)
5
  • Jeugdtraining
  • Bord indelen: Judith Oude Nijhuis & Paul de Kuyper
  • Speelavond senioren
6
7
  • Training aangepast badminton
  • Jeugdtraining
  • Training senioren A
  • IJSSELSTAD BC M1 - ELO UNITED M1 (Deventer)
  • IJSSELSTAD BC 5 - FLITS BC 8 (Deventer)
  • SCHALM DE BC 1 - IJSSELSTAD BC 7 (Ootmarsum)
  • Training senioren B
8
  • FLITS BC 3 - IJSSELSTAD BC 1 (Wierden)
9
  • Vrijspelen
  • IJSSELSTAD BC M2 - ELO UNITED M2 (Deventer)
  • IJSSELSTAD BC 3 - MOT 79 BC 1 (Deventer)
  • AMPTMEIJER BADMINTON 80 2 - IJSSELSTAD BC 2 (Wezep)
10
11
12
  • Jeugdtraining
  • Speelavond senioren
13
14
  • Training aangepast badminton
  • Jeugdtraining
  • Training senioren A
  • IJSSELSTAD BC 4 - VELUWE 70 BC 3 (Deventer)
  • HOOGERHEYNE BC 2 - IJSSELSTAD BC 5 (Heino)
  • IJSSELSTAD BC 6 - BACO BC 2 (Deventer)
  • IJSSELSTAD BC 7 - DENEKAMP BC 2 (Deventer)
  • Training senioren B
15
  • WIK 80 BC M2 - IJSSELSTAD BC M2 (Enschede)
16
  • Vrijspelen
  • IJSSELSTAD BC 2 - EEFDE BC 1 (Deventer)
  • IJSSELSTAD BC 1 - ZWOLSCHE BC 1 (Deventer)
17
  • APPOLDRO M1 - IJSSELSTAD BC M1 (Apeldoorn)
  • ELO UNITED 4 - IJSSELSTAD BC 3 (Hengelo (Ov))
18
19
  • Jeugdtraining
  • Algemene Ledenvergadering, geen speelavond senioren
20
21
  • Training aangepast badminton
  • Jeugdtraining
  • Training senioren A
  • Training senioren B
22
23
  • Regio Seniorenkampioenschappen Oost
24
  • Regio Seniorenkampioenschappen Oost
25
  • SJUTTOL GEEST BC 2 - IJSSELSTAD BC 7 (Tubbergen)
26
  • Jeugdtraining
  • Speelavond senioren
27
28
  • Training aangepast badminton
  • Jeugdtraining
  • Training senioren A
  • IJSSELSTAD BC M1 - AMPTMEIJER BADMINTON 80 M1 (Deventer)
  • HOOGERHEYNE BC 1 - IJSSELSTAD BC 3 (Heino)
  • IJSSELSTAD BC 4 - ALLOTRIA BC 2 (Deventer)
  • IJSSELSTAD BC 5 - BLAUWVINGER BC 4 (Deventer)
  • Training senioren B
29
  • SVS BADMINTON 2 - IJSSELSTAD BC 6 (Schalkhaar)
30
  • ICARUS BV 1 - IJSSELSTAD BC 1 (Oldenzaal)
  • Vrijspelen
  • FLEVOLAND 2 - IJSSELSTAD BC 2 (Lelystad)